COLOREX KİMDİR? NE YAPAR?

COLOREX Bursa' da %100 yerli sermaye ile kurulmuş üretici bir Türk şirketidir.

COLOREX KONSANTRE BOYA PLASTİK SANAYİ LTD. ŞTİ. 05.11.2006 tarihinde kurulan firmamız plastik sektörüne masterbach boya hizmeti veren bir şirkettir. Öncelikle masterbatch satış ve teknik destek faaliyetlerinde bulunan firmamız, 2009 yılında Bursa'da ki Koğukçınar Semtinde ilk üretim tesisini kurarak, sektörde fiyat ve kalite güvencesi veren, iddialı ve istikrarlı bir üretici firma haline gelmiştir.

Sektörde ki istikrarlı büyüme ve pazar payında ki artıştan dolayı Koğukçınar' da ki üretim tesisinin kapasitesi ve kullanım alanı yetmediği için, 2014 yılının Ağustos ayında Türkiye' nin ilk organize sanayi bölgesi olan, Bursa Pilot Organize Sanayi' nde aşağıda belirtilen adresine taşınarak yeni adresinde ki genişleyen üretim ve depo alanı sayesinde, hem müşterilerine daha iyi bir hizmet verme şansı bulmuş, hemde Ar-Ge ve makine parkını güçlendirerek, otomasyona ağırlık vermiştir.

Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen Ar-Ge çalışmaları neticesinde, üretimde oluşturulan sonsuz renk seçenekleriyle, kalite sürekliliğini öncelik olarak belirleyerek, her zaman müşteri memnuniyetini ve müşteri odaklılığını ön planda tutup, gelişen teknolojiye ayak uyduran Colorex, üretim hatlarını her geçen yıl geliştirmeye ve güçlendirmeye devam etmektedir.

Colorex olarak belirlediğimiz Misyon ve Vizyon doğrultusunda çalışmalara devam etmekte olup;

Misyonumuz: : Müşterilerimize ihtiyaç duydukları Masterbatch ve Plastik katkı ürünlerimizi yüksek kalitemizden ve rekabetçi fiyatlarımızdan ödün vermeden sunmaktır.

Vizyonumuz: Firmamızı yüksek teknolojiye sahip ve müşteri memnuniyetini ileri seviyede tutan uluslararası öncü bir şirket konumuna getirmektir.

 

Yukarı